Anex Agency

Клієнт: Anex Tour
Завдання: розробка дизайну сайт для порталу туроператора
Сайт: anex.agency
Реліз: грудень 2017

Цього разу перед нами стояло незвичайне та цікаве завдання – зробити дизайн сайту для порталу Anex Agency. Цей портал повинен був стати єдиною платформою для франчайзингових агенцій туроператора Anex Tour.

Нашим завданням було змалювати шаблони типових сторінок для франчайзера та регіонів. З огляду на те, що контент на кожній з них є унікальним, і виводиться з геолокації агентства або регіону в цілому. Кожен франчайзер під час реєстрації отримує персональну посадкову сторінку на піддомені основного сайту.

Ще одним блоком робіт був дизайн інтерфейсу особистого кабінету франчайзера, де вони можуть знайти корисну та важливу внутрішню інформацію мережі, завантажити чи завантажити документи та навіть переглянути фотогалереї з корпоративних зустрічей.
Розділи зі спец.пропозиціями, новинами та акціями актуальні для кожного з регіону та турагентства.

Іншою цікавою деталлю особистого кабінету став розділ рейтингів агентств, який є успішним мотиваційним інструментом для роботи.
Щороку лідери цього рейтингу одержують нагороди за вагомий внесок розвитку мережі Anex Tour. У рейтингах враховуються різноманітні показники ефективності: від конверсії продажів, успішності рекламних кампаній та до активності у соціальних мережах.

Создание дизайна для портала Anex Agency. CHYRKOV studioСоздание дизайна для портала Anex Agency. CHYRKOV studioСоздание дизайна для портала Anex Agency. CHYRKOV studioСоздание дизайна для портала Anex Agency. CHYRKOV studioСоздание дизайна для портала Anex Agency. CHYRKOV studioСоздание дизайна для портала Anex Agency. CHYRKOV studioСоздание дизайна для портала Anex Agency. CHYRKOV studio

Почати роботу
Розкажіть про свій проект і наш менеджер зв'яжеться з вами

УУуупс

Ваш браузер застарів або не підтримує цей сайт.
Спробуйте інший веб-браузер.

Оновити браузер