«Інтерактивна туристична мапа Західної Одещини (iMapa.com.ua

Проект реалізується у межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (SME.DO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Веб-сайт являє собою єдину туристичну промокампанію Західної Одещини. Сайт демонструє привабливість регіону стимулюючи розвиток місцевих підприємців та є надійним ресурсом для самостійного туризму у регіоні.

Веб-сайт iMapa.com.ua містить інформацію про туристичні об’єкти та місцевих підприємців Західної Одещини. Серед них:
— історичні пам’ятки (культурний туризм);
— культурні пам’ятки (культурний туризм);
— природоохоронні території (екологічний туризм);
— національна кухня (гастрономічний туризм);
— гастрономічні та культурні фестивалі (гастрономічний туризм, культурний туризм).

Інформація про туристичні об’єкти надається у вигляді текстового контенту українською та англійською мовами, фотографій та відеороликів українською мовою з англійськими субтитрами. Це надає користувачу веб-ресурсу можливість отримати найбільш реалістичне уявлення щодо туристичних об’єктів та спланувати маршрут за власним смаком.

Нашим завданням було реалізувати проект під ключ, а саме намалювати інтерактивну карту з визначними пам’ятками і задізайніть сайт. Як референсів ми використовували карти з розташуванням флори і фауни в цьому регіоні. Проілюстрували справжніх тварин, яких ви можете зустріти в зазначених на карті місцях. Намалювали всі об’єкти культурної та історичної спадщини. На сайті є геолокації всіх об’єктів, що може вам швидко їх знайти на гугл-картах або з допомогою GPS навігатора.

Ми отримали престижні, міжнародні нагороди за даний проект:

— Special Kudos на CSS Design Awards , а також призи глядацьких симпатій Innovation Design Award, UI Design Award, UX Design Award.
— Honorable Mentions на Awwwards
— Mobile Excellence на Awwwards

Сайт iMapa. Дизайн сайту: CHYRKOV studioСайт iMapa. Дизайн сайту: CHYRKOV studioСайт iMapa. Дизайн сайту: CHYRKOV studioСайт iMapa. Дизайн сайту: CHYRKOV studioСайт iMapa. Дизайн сайту: CHYRKOV studioСайт iMapa. Дизайн сайту: CHYRKOV studio

Почати роботу
Розкажіть про свій проект і наш менеджер зв'яжеться з вами

УУуупс

Ваш браузер застарів або не підтримує цей сайт.
Спробуйте інший веб-браузер.

Оновити браузер