Одеський театр опери та балету

Час не стоїть на місці і диктує свої зміни. Бізнес і культура адаптуються під цифровий світ і створюють зручні платформи для візуальних комунікацій.

Нам випала велика честь створити новий і сучасний сайт для Одеського національного академічного театру опери та балету, що є Не тільки шедевром світової архітектури, але і Візитною карткою України, і нашого улюбленого міста Одеси.

В результаті опрацювання безлічі варіантів рішень, нами був створений абсолютно новий сайт театру з акцентом на його культурне наслідний, але при цьому додав сучасність, технологічність, динамічність і найголовніше, зручність для користувачів — театралів всіх вікових груп. Була оновлена ​​структура сайту, створена більш зручна, ефективна навігація. З метою підвищення зручності онлайн-покупок квитків були повністю Переделание і оновлені сторінки афіш, репертуару і подій театру. Переосмислені багато розділів сайту, такі як «в театрі», «колектив». Спеціально для ЗМІ створений абсолютно новий розділ «прес-рум», де можна буде дізнатися все новости театру, скачати відео і фотографії. Крім того, сайт нарешті став доступний з усіх мобільних пристроїв!

У дизайні ми хотіли зберегти і передати архітектуру театру, його творчу атмосферу і неповторну красу.
Всього було отрисовать понад 110 екранів і створено понад 50 шаблонів ключових сторінок. Роботи тривали майже рік, в даний час завершені, і ми з задоволенням і радістю презентуємо вам новий сайт всесвітньо відомого театру!

сайт для Одеського національного академічного театру опери та балету. Дизайн та розробка CHYRKOV studioсайт для Одеського національного академічного театру опери та балету. Дизайн та розробка CHYRKOV studioсайт для Одеського національного академічного театру опери та балету. Дизайн та розробка CHYRKOV studioсайт для Одеського національного академічного театру опери та балету. Дизайн та розробка CHYRKOV studioсайт для Одеського національного академічного театру опери та балету. Дизайн та розробка CHYRKOV studioсайт для Одеського національного академічного театру опери та балету. Дизайн та розробка CHYRKOV studioсайт для Одеського національного академічного театру опери та балету. Дизайн та розробка CHYRKOV studioсайт для Одеського національного академічного театру опери та балету. Дизайн та розробка CHYRKOV studioсайт для Одеського національного академічного театру опери та балету. Дизайн та розробка CHYRKOV studioсайт для Одеського національного академічного театру опери та балету. Дизайн та розробка CHYRKOV studioсайт для Одеського національного академічного театру опери та балету. Дизайн та розробка CHYRKOV studioсайт для Одеського національного академічного театру опери та балету. Дизайн та розробка CHYRKOV studio

Почати роботу
Розкажіть про свій проект і наш менеджер зв'яжеться з вами

УУуупс

Ваш браузер застарів або не підтримує цей сайт.
Спробуйте інший веб-браузер.

Оновити браузер