Salon en Rouge

Нашим завданням було придумати назву і основні елементи айдентики для салону краси преміум класу «en Rouge». Логотип являє собою оригінальне накреслення назви компанії «en Rouge «в перекладі з французької означає»в Червоній». Салон краси знаходиться в історичній будівлі готелю «Брістоль», який за радянських часів називався «Червона». Дескриптор «salon» пояснює вид діяльності компанії.
В основі фірмової емблеми лежить абревіатура з перших букв назви компанії-E і R. разом вони формують монограму у вигляді бутона троянда і спіралі нескінченності. Насичений червоний колір підсилює назву.

en Rouge branding and identity design by CHYRKOV studio. Разработка фирменного стиля для салона красоты.
en Rouge branding and identity design by CHYRKOV studio. Разработка фирменного стиля для салона красоты.en Rouge branding and identity design by CHYRKOV studio. Разработка фирменного стиля для салона красоты.en Rouge branding and identity design by CHYRKOV studio. Разработка фирменного стиля для салона красоты.en Rouge branding and identity design by CHYRKOV studio. Разработка фирменного стиля для салона красоты.

Почати роботу
Розкажіть про свій проект і наш менеджер зв'яжеться з вами

УУуупс

Ваш браузер застарів або не підтримує цей сайт.
Спробуйте інший веб-браузер.

Оновити браузер